1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ankara tez hazırlama

Ankara tez hazırlama

 

Ankara tez hazirlama merkezi olarak tez yazdırmak isteyenlere hizmet vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, yüksek lisans, master, doktora tezi yazmak isteyen öğrencilere katkı sunmaktayız.
Ankara tez danışmanlığı yalnız Ankara değil, tüm Türkiye’deki üniversite öğrencilerini kapsamaktadır. Merkezi Ankara’da olan ekibimiz 7/24 yanınızdadır.

  • Gizlilik konusunda 3.kişilere asla bilgi verilmez. Kişisel güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Ankara Tez hazırlama ve yazım

Tez merkezimize tez ve proje hazırlatmak isteyen lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri müracaat eder. Çoğunlukla referas ile gelirler. Bir kısmı internetten ulaşır. Hazırlama merkezine gelenler hizmeti alır. Güler yüzle ayrılır.

Neden bizi seçmelisiniz

Öncelikle danışmanlık hizmetleri konusunda uzman ekibimiz var. Kaliteden asla ödün vermeyiz. En iyi şekilde zamanında teslim ederiz. Tez ofisleri içinde intenette hakkımızda en ufak şikayet bulamazsınız. Her türlü sorunda yanınızda olduğumuzu bilmeniz yeterlidir.

En iyisi burası

Araştırma, literatür taraması, yazımı, tez proje düzenlemesi, tez yazım kılavuzuna göre uyarlama yapıyoruz. Proje ödevi hazırlama, , yüksek lisans tezi proje düzenleme bizim işimizdir.

Bu site sizi memnun eder

Bizi aramanız yeter. Telefondaki ilgimiz, kısa sürede dönüş yapmamız, istediğiniz zaman bize ulaşmanız sizi memnun edecektir. Bize güvendiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Tez hazırlama süreci

Öncelikle iletişim kanallarından bize ulaşmanız gerekir. Örnek talep formu.Çalışmanızı bize aktardıktan 1 saat sonra ücretlendirmeyi bildiriyoruz. Kararınızı verince ödemenin bir kısmını alıyoruz. Aşama aşama danışmanlık merkezimiz size ilerleme gönderir. Çalışmanız tamamlanınca önce intihal raporunu yolluyoruz. Kalan ödemeden sonra çalışmanızın word halini mailinize iletiyoruz.

Verdiğimiz danışmanlık hizmetleri

Ön lisans tezi danışmanlığı

Ön lisans tez yazdırmak isteyen birçok öğrenci mezun olmak için bizi arar. Konu, literatür tarama, düzenleme hakkında detaylı bilgi alır. Çalışma prensibimiz gereği tüm ön lisans öğrencilerine destek oluyoruz. Yazım merkezi olarak 1 hafta içinde değerli öğrencilerimize teslim etmekteyiz. Ankara tez hazırlama danışmanlık merkezinden destek alabilirsiniz.

Lisans tezi danışmanlığı

İlk kez tez yazacak oldukları için detaylı bilgi alırlar. Belirli yerlerini yaptırmak için müracaat ederler. Konu belirleme, literatür tarama, intihal raporu, yazım kurallarına göre formatlama için yazım merkezimizden akademik hizmet alır. Ücretli tez hazırlatmak isteyenler talep formunu doldurup bize ulaşabilir.

Yüksek lisans tezi danışmanlığı

Tezli ve tezsiz olmak üzere ikiye ayrılır. Danışmanlık merkezine en fazla gelen öğrenci kitlesidir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alır. Birçoğu kararını verir, destek alır. Genelde literatür tarama, analiz hizmetleri, akademik yazım ile ilgili detaylı bilgi alır. İşletme yüksek lisans MBA programındaki öğrenciler de konularını belirleme, literatürü tarama ve formatlama için bizden yardım alır.

Doktora tezi hazirlama

En zor alanlardan biridir. Genelde bu alana hazırlama ve danışmanlık merkezi olarak olumlu yanıt vermiyoruz.

Proje, makale yazımı da yapılır. Ayrıca spss analiz, veri analizi, çeviri hizmetleri, kitap özeti için hizmet vermekteyiz. Tüm bunları hem lisans, hem de yüksek lisans öğrencilerine yapmaktayız.

Deneyimli akademik kadro olarak yazan öğrencilere lisans bitirme , master , doktora için konuları, örnekleri sunmaktayız. Akademik çalışmalarda yazım kurallarına dikkat etmekteyiz.

Prensiplerimiz

Tez hazırlama ve yazım ile ilgili birçok site bulunmaktadır. Buna rağmen tez hazırlamak için lisans, yüksek lisans, öğrencileri bizi seçer. Güvenilir olmak, zamanında teslim , uygun şartlarda hizmet oldukça önemlidir. Bu yüzden üniversite öğrencileri bizi tercih eder.

Ankara tez hazırlama olarak yanınızdayız. Yüksek lisans, master, yüksek lisansta öğrenci iseniz bizden yardım alabilirsiniz.

Akademik Kadro

Nitelikli akademik kadromuz danışmanlık hizmetleri sunmaktan proje danışmanlık desteği vermekten tez konusu bulma, tez nasıl yazılır, yüksek lisans projelerine destek olmaktan, makale hazırlama, tıpta uzmanlık,spss veri analizi yapmaktan mutluluk duymaktadır.

  • Tez merkezimize başvuran öğrenciler için; uygun tez konularını tespit etmek, hazırlama ve yazım, tez formatlama, intihal raporu verme, makale hazırlama ile ilgili yardımcı olmaktadır.
  • Akademik çalışmalarımızda, yazım kılavuzuna uygun düzenleme, veri analizi, spss analiz, çeviri hizmetlerini zamanında teslim etmekteyiz.
  • En iyi tez yazım merkezi olarak parayla tez yazdirma isteyen yüksek lisans, doktora, master öğrencilerine tez ve proje çalışmalarında akılcı çözümler getirmektedir.
  • Akademik yazim için iletişim bilgilerimizden ya da talep formundan bize ulaşabilirsiniz. Hizmet sözleşmesi yapmak isteyenler ile kendi aramızda geçerli kontrakt imzalamaktayız.

Bizimle profesyonel iş yapmak isteyenler insan kaynakları sayfasına göz atabilir. Daha önce tez proje ödev yazmış, danışmanlık merkezi deneyimi görmüş, hazırlama süreci içinde bulunmuş uzmanlık tez ile ilgili genel bilgilere sahip nitelikli akademik kadro ile çalışmaktayız.

Tez konusu

Tez konusu belirlemeyen öğrenciler için ulusal tez merkezinden en iyi tez konularını seçmekteyiz.

Tez yazım ücretleri

Lisans tezlerini kaç liraya yazıyoruz? Ücretleri sayfa sayısı, teslim tarihine göre belirlemekteyiz. Bitirme tez fiyatlandırması için iletişim bilgilerimizden, talep formundan bize ulaştırmanız gerekir.

Ankara üniversitesi tezleri yazılır, istatistik desteği almak isteyenlere spss veri analizi yapılır.Ayrıca sunum hazırlama, spss veri bulma, yazım hizmetini akademik danışmanlık ekibimiz yapmaktadır.
Ana sayfadan son yazılar bölümünü takip ederek tez ofisleri içinde en iyisi olan danışmanlığımızı takip edebilirsiniz. Read more

 

Akademik danışmanlık alanlara ücretsiz hizmetlerimiz

Konu bulma
Öneri hazırlama
Yazım kurallarına göre formatlama
Yazım hizmeti
Sunum hazırlama

Profesyonel iş yapma sitilimiz, ciddiyetimiz, akılcı çözümler getirmemiz bizi tercih etmeniz için yeterlidir.
Parayla tez yazdirma konusunda herşey güvenilirlik, gizlilik içinde ilerlemektedir.

Tez danışmanı, size akademik tez danışmanlığı sunar. Ön lisans, yüksek lisans, tezsiz yüksek lisans, MBA, master ve doktora öğrencilerine yardımcı olur. Tez konusu belirleme, literatür tarama, tez düzenleme, intihal programları ve intihal için benden destek alabilirsiniz.

Destek vermek için yazıyı paylaşın lütfen