1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bankacılık tez yazdırma ( proje hazırlatma ) desteği

Bankacılık tez yazdırma ve projesi hazırlatmak isteyen öğrencilere akademik tez danışmanlık desteği vermekteyiz. Yüksek lisans bölümlerinde tercih edilen bölüm olduğu için proje ve tez yazmak isteyen öğrenciler, tez konusu, proje konusu, tez hazırlama konularında bizden destek ister. 

Bankacılık tezi projesi konuları

Tez yazmak proje hazırlamak isteyen öğrencilere öncelikle konu gereklidir. Konu bulma sürecinde öğrenciler sorun yaşar. Tez konusu nasıl bulunur, proje konumu nasıl bulabilirim diye araştırma yapar. Konu bulma ile sorun yaşayan öğrencilere destek olmaktayız.

Bankacılık tez yazdırma

Tez yazımında öğrencilere aktif destek vermekteyiz. Konu belirleme aşamasından teslim edene kadar öğrencilere tez danışmanlık vermekteyiz. Tez yazım kılavuzuna göre yazım işi yapılmakta ve kısa sürede teslim edilmektedir.

Bankacılık projesi hazırlama

Proje hazırlamak isteyen lisans ve tezsiz yüksek lisans öğrencilerine tüm aşamalarda; proje konusu belirleme, proje yazımı, proje düzenleme süreçlerinde danışmanlık yapmaktayız. Proje danışmanının istemiş olduğu tüm düzenlemeler yerine getirilmektedir.

Yüksek lisans Bankacılık tez yazdırma

Bankacılıkta yüksek lisansını yapan öğrencilere proje yazım desteği , tez hazırlama danışmanlığı vermekteyiz. Master ve MBA öğrencileri için gerekli olan aşamalarda özellikle spss analizi, istatistik analizi, veri toplama, anket hazırlama desteği vermekteyiz.

Süreç nasıl işlemekte

Öncelikle bize detayları iletmeniz gerekir. Konunuz belli değilse, kısa sürede konu veriyoruz. Tez danışmanı konuyu onayladıktan sonra, araştırma aşamasında literatürü tarayıp neler yapılmış onları tespit etmekteyiz. Literatürü tarama işi tamamlanınca yazım aşamasına geçilir. Belirli sürelerde tez danışmanınızın incelemesi için yazılan bölümler gönderilir. Gelen düzeltme talepleri yerine getirilir. Tez tamamlanıncaya kadar bu şekilde ilerleme sağlanır.

Tezsiz yüksek lisans projesi

Tezsiz yüksek lisans bankacılık öğrencilerine mezuniyet projesi hazırlanır. Konu belirleme, literatürü tarama, projeyi yazma ve düzenleme süreçleri tamamlanır. .Bu şekilde bitirme projesi hazırlanır.

 

Aşağıda incelemeniz için örnekleri verdik. İnceleyip fikir edinebilirsiniz.

 

Bankacılık Tez Örnekleri

 

tez danışmanı

Tez danışmanı, size akademik tez danışmanlığı sunar. Ön lisans, yüksek lisans, tezsiz yüksek lisans, MBA, master ve doktora öğrencilerine yardımcı olur. Tez konusu belirleme, literatür tarama, tez düzenleme, intihal programları ve intihal için benden destek alabilirsiniz.

Destek vermek için yazıyı paylaşın lütfen