1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Çanakkale tez hazırlama

Çanakkale tez hazırlama merkezi olarak lisans, yüksek lisans öğrencilerine ücretli hizmet vermekteyiz. 15 yıldan beri üniversite öğrencilerine konu bulma, tez düzenlemesi, literatür taraması, intihal düşürme hizmeti vermekteyiz.

Çanakkale tez hazırlama

Birçok öğrencisine hizmet verdiğimiz 18 Mart Üniversitesine tez yazım desteğimizi sürdürmekteyiz. Bizi arayan üniversite öğrencilerine kısa sürede yardımcı olmaktayız. En uygun tez yazım ücretleri ile Çanakkale’deki öğrencilere ücret karşılığı yardımcı olmaktayız.

Tez yazım yanında proje hazırlama konusunda da yardımcı olmaktayız. Tüm bölüm öğrencilerine para karşılığında destek olmaktayız. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencilerine proje yazım desteği vermekteyiz.

Buna ilave olarak ödev hazırlama desteğimiz de var. İşletme, ekonomi, hukuk, finans, siyasal , istatistik, spss, matlab, çizim ödevlerinizde destek vermekteyiz.

Çanakkale tez hazırlama ücretleri

Ücret bilgisi için bize tezin kaç sayfa olacağını, teslim tarihini ve tez konusunu iletmeniz yeterlidir. 1 saat içinde fiyat bilgisini size iletmekteyiz.

tez danışmanı

Tez danışmanı, size akademik tez danışmanlığı sunar. Ön lisans, yüksek lisans, tezsiz yüksek lisans, MBA, master ve doktora öğrencilerine yardımcı olur. Tez konusu belirleme, literatür tarama, tez düzenleme, intihal programları ve intihal için benden destek alabilirsiniz.

Destek vermek için yazıyı paylaşın lütfen