İntihal düşürme nedir, nasıl yapılır?

İntihal düşürme nedir, nasıl yaparım, nereleri değiştirmem lazım şeklinde birçok soru sorulmaktadır. Benzerlik oranı düşürme konusu son zamanlarda öğrencilerin merak ettikleri konulardan biri oldu. 

İntihal düşürme nedir

Akademik yazılardaki benzerlik oranının azaltılması işlemine intihal düşürme denir. Benzerlik oranı, similarity index olarak plagiarism programlarından örneğin Turnitin, iThenticate raporu ile belli olur. Bunun için önce benzerlik raporunu almanız gerekir. Raporu aldıktan sonra renkli olan bölgelerin değiştirilmesi gerekir. 

İntihal düşürülür, oran indirilir, hizmet isteyenlere kısa sürede fiyatlandırma verilir ve çalışmaya başlanır. 

Destek için bize ulaşmanız yeterlidir.

İntihal oranı nasıl düşürülür

En basit hali ile intihal benzer yerlerin yeniden yorumlanması ile düşürülür. Bunun için elinizde turnitin intihal raporu olması lazım. Raporu bilgisayarda açın. Renkli yerleri tespit edin ve elinizdeki word belgesinde işaretleyin. PDF raporunda renkli gösterilen yerleri okuyup aklınızda kalan şekilde tekrar yazın. Burada önemli olan rapordaki kelime sıralamasını değiştirmek olmalıdır.

Dikkat: İntihal düşürme yaparken anlamı değişmeden farklı kelimeler ile yazmanız gerektiğini unutmayın.

İntihal oranını düşüremiyorum

İntihalin düşürülememesinin birçok nedeni var. Bunlardan en önemli olanı sadece kelime değiştirme yoluna gitmektir. Kelime kelime yaparak intihali düşüremezsiniz. Cümleyi okuyun ve aklınızda kalan şekilde tekrar yazın. Aksi takdirde çok zaman kaybedersiniz.

İntihal düşürme yöntemleri nelerdir

İntihal oranını düşürmenin birçok metodu var. Bunlardan en kolay olanı sizinle paylaşmak istiyorum. İntihal raporunu aldıktan sonra renkli olan yerleri inceleyin. Öncelikle bunları tezinizin word halini açarak kırmızıya boyayın. İşlem bittikten sonra, kırmızıya boyadığınız yerleri, anlamı değişmeden farklı kelimeler ile yazın. Bu işlemi kırmızı yerler bitene kadar devam ettirin. Tekrar turnitin intihal raporu alın. İntihalin düştüğünü göreceksiniz. İntihal düşürme yöntemleri içinde en kolay olanı budur.

Ödev-Proje-Tez İntihal Oranı Düşürme

Öğrenciler bizi arar ve tez, proje ve ödevleri için benzerlik oranının düşürülmesini talep eder. Bir kaç gün içinde benzerlik oranını düşürerek teslim etmekteyiz. En iyi oran düşürme danışmanlık merkezi olarak bizi arayabilirsiniz. Garantili tez, ödev, proje intihal düşürme hizmeti veren tek danışmanlık firmasıyız.

İntihal düzeltme programı var mı

Bize sorulan sorulardan biri de intihali düzeltme programı var mı olmaktadır. İntihal düşürme için kesin, sağlam yolları deneyin. Bir takım turnitin hilelerine gitmeyin. Kısa sürede yaptığınız hile anlaşılabilir. Bu yüzden manuel yolları deneyin. Yukarıda intihal nasıl düşürülür, bölümünü tekrar okuyabilirsiniz.

İntihal programına yakalanmamak mümkün mü

İntihal yazılımlarına yakalanmamak söz konusu değil. Bu tür yazılımlar milyarlarca belgeyi tarayıp, benzerlik oranını ölçmektedir. Kes kopyala yaptığınız yer, daha önce sisteme mutlaka girmiştir. Bu nedenle, intihali belirleyen yazılımlara yakalanmamak diye bir şey yok.

İntihal düşürme yapan yerler var mı

Benzerlik oranı yüksek çıkan öğrenciler bizi arayıp, benzerlik oranlarını düşürtebilir. Geniş ekibimiz ile bir kaç gün içinde intihal oranınızı düşürüyoruz. Bizi arayın size hemen yardımcı olalım.

İntihal düşürme hizmeti almak istiyorum

Bizi arayan öğrencilere kısa süre içinde düşürme desteği vermekteyiz. Teslimde aynı zamanda düşüm işleminin başarılı olduğunu göstermek için ücretsiz turnitin raporu ile teslim ediyoruz. Bizi arayın. Hemen yardımcı olalım.

Proje örnekleriProje örnekleri

Proje örnekleri hakkında makale yazmaya karar verdik. Çünkü bir çok lisans ve yüksek lisans öğrencisi bizden örnek proje istiyordu. Aşağıda sizin için bir çok proje örneğini bir araya getirdik. İçindekiler

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?