Bilimsel tez hazırlama merkezi

tez hazırlama merkeziTez hazırlama merkezi olarak tez yazdırmak isteyen lisans, yüksek lisans,tezsiz yüksek lisans, uzaktan eğitim, master, doktora eğitimi alan öğrencilere katkı sunmaktayız.

Akademik tez merkezi olarak sadece Isparta değil, tüm Türkiye’deki üniversite öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Isparta’da izimle çalışmak isteyen öğrencilere verdiğimiz hizmetler: tez araştırması, literatür taraması, tez yazımı, tez düzenlemesi, yazım kılavuzuna göre uyarlama, proje ödevi hazırlama, proje yapma, bitirme , bitirme projesi, yüksek lisans tezi yazma, yüksek lisans projesi hazırlama, master ödevi , master projesi, master tezi yaptırma çalışmalarında destek vermekteyiz.

Profesyonel akademik kadro ile sadece başta İstanbul, Ankara, İzmir değil aynı zamanda diğer şehirlere de tez yazım desteği sunmaktayız. Bunun yanında konu belirleme,  yazım kılavuzuna uygun şekilde tez formatlama yapmaktayız. Sadece tez hazırlamada değil aynı zamanda proje hazırlama, ödev hazırlama ve makale hazırlama hakkında da destek vermekteyiz.

Ön lisans öğrencileri ve meslek yüksek okulundaki öğrencilere yazımında destek olmaktayız. Genelde işletme, yöneticilik ve sekreterlik bölümleriyle bu bölümlerinden gelen staj doldurma taleplerine de karşılık vermekteyiz.

Lisans bitirme tezi hazırlama

Lisans öğrencileri destek almak isteyen en geniş öğrenci kitlesini oluşturmaktadır.Bitirme aşamasına gelince tezini hazırlatmak için tezini yazdırmak için bize ulaşmaktadır. Siz de bitirme için bizi arayabilirsiniz.

Proje konusu belirlemenin yanında makale konusu, makale yazımı ve proje yazımında hizmet vermekteyiz. Akademik tez danışmanlığımız, öğrenciler için uygun tez yazım ücretleri ile daha fazla lisans, yüksek lisans, master ve tezsiz yüksek lisans öğrencilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Yüksek lisans tez merkezi

Yüksek lisans öğrencileri,  tez yazdırmak için bize müracaat etmektedir. Merkezimiz yüksek lisans öğrencilerine beklentilerinin ötesinde akademik katkı sunmaktadır. Yüksek lisans bölümlerine göre sınıflandırdığımızda, yüksek lisans işletme, master MBA işletmeye bağlı bölümler, finans, bankacılık, uluslararası ilişkiler, muhasebe denetim, iş güvenliği ve sağlığı bölümlerinden birçok öğrenci bize başvurmaktadır.

Uzmanlık tez merkezi

Uzmanlık statüsü elde etmek isteyen öğrenciler bölümlere ve çalıştığı departmanlara göre bir konu belirleyip onun hakkında tez yazmaları gerekir. Uzmanlık tezi yazımı için konuya hakim olmak ve derinlemesine araştırma yapmak gerekir. Uzmanlık projesi ya da uzmanlık tezi hazırlatmak isteyenler merkezimize ulaşabilir.

Doktora Tez Hazırlama Merkezi

Doktora öğrencileri en zor yazım grubuna girmektedir. Çünkü doktora konusu bulmak başlı başına zor bir süreçtir. Bilime yeni bir fikir, ürün, anlayış getirmesi gerektiği için doktora tez konusu son derece önem taşır. Doktora seviyesinde tez hazırlatmak isteyen öğrenciler için phd tezi hazırlanmasında destek olmaktayız. düzenleme, formatlama ve intihal düşürme çalışmaları da doktora öğrencileri için yapılır. yazım ücretleri

Tez hazırlama merkezi

Tez yazdırmak isteyen üniversiteliler bize internet ortamından ulaşır, arama yaparken kullandıkları kelimeleri sıralamak gerekirse, Isparta merkezli tez hazırlayanlar, Isparta tez merkezi, Isparta proje hazırlama, Isparta ödev yapanları arıyorum, ödevim var, ödevimi yaptırmak istiyorum, projemi hazırlatmak istiyorum diyerek bize ulaşırlar.

Isparta içinde Tez hazırlatmak isteyen öğrencilerin genelde bize hangi bölümler için başvuruyor, ekonomi, iktisat, muhasebe, istatistik, işletme ,endüstri mühendisliği, makine, elektrik elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve diğer bölümler için bize müracaat ederler.

Tez hazırlama ile ilgili birçok site olmasına rağmen yazdırmak için lisans, yüksek lisans, master öğrencileri bizi niye tercih etmektedir, güvenilir olmak tez yazımı için oldukça önemlidir, zamanında teslim etmek, uygun şartlarda hazırlamak oldukça önemlidir, bu yüzden üniversite öğrencileri bizi tercih etmektedir. . Yüksek lisans, master, yüksek lisans, uzaktan eğitim alanlar bizden destek ister hemen yardımcı oluruz. Proje hazırlayan ekibimiz nitelikli akademik kadrodan oluşmaktadır. Tez yazdırma ücretleri

Tez proje danışmanlık merkezi olarak iletişim sayfasından, talep formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sitemizdeki canlı konuşma bölümünden bize hızlı erişebilirsiniz.

En çok gelen talepler

İşletme : İşletme fakültesi, işletme bölümleri ve enstitüleri sayı bakımından fazla olması ve öğrenciler tarafından tercih edilmesi sebebiyle merkezimize en çok gelen taleplerde ilk sırada yer almaktadır. işletme tezi hazırlatmak isteyen öğrenciler öncelikle işletme konusu aramaktadır. İşletme tez konusunu vermek bizim için oldukça kolaydır. Önlisans, lisans, bitirme, yüksek lisans, master ve doktora seviyesinde konu belirleme yanında, içeriği oluşturma çalışması da yapmaktayız.  yazım ücretleri