Referanslarımız

En iyi reklam ağızdan ağıza olan reklamdır. Bizi en çok sevindiren, destek verdiğimiz öğrencilerin bizi arkadaşlarınına tavsiye etmesidir. Yüzlerce referans içinde bir kaç tanesini sizinle paylaşmak isteriz. Kimlik bilgşlerini veremiyoruz. Aşağıda referanslarımızı görebilirsiniz.

Kısa sürede tezimi yazdırdım

Üniversitede son yılımdı. Tezimi yazmasam yüksek lisansım yanacaktı. 10 gün gibi sürem kalmıştı. Son çare olarak tezimi yazdırabilir miyim diye düşündüm. İnternette arama yaparken site gözüme çarptı. Aradım. Yaparız dediler. Tez konusunu verdim. Literatür taramasını yaptık. Hocama gösterdim. Düzenleme verdi. Revizyonlar yapıldı. En son tez düzenlemesi ve intihal raporu aldık. 10 günde yüksek lisans tezimi yazdırdım. Teşekkür ediyorum.

Tezsiz proje hazırlama

Yoğun şekilde iş hayatında çalışan biriyim. Ya eğitime ara verecektim, ya da projemi yazdıracaktım. Ben yazdırmayı tercih ettim. İlk başta tedirgindim. Sonuçta internet üzerinden. Serkan Bey ile konuştum. İkna oldum. Önce proje konusunu verdi. Sonra içindekiler sayfası. Ara ara ilerleme attılar. Zamanında mezun oldum. Ne kadar teşekkür etsem az.

Literatür taraması yaptırdım

İşletme yönetimi bölümünde eğitim aldım. Son sene tüm dersleri verdim. Sadece yüksek lisans tezim kalmıştı. İş nedeniyle çok fazla seyahat ediyordum. Yüksek lisans tezine bir türlü başlayamadım. Kız arkadaşım Serkan Bey’in numarasını verdi. Son 1 ay kala yüksek lisans tezimi yazdılar. Mezun oldum. Diplomayı aldım.  Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Zamanında teslim aldım

Yüksek lisans işletme tezim için spss analizinde destek aldım. Bir arkadaşım tavsiye etti. Bir önceki sene essay yazdırmıştı. Spss analizi nasıl yapılır bilmediğim için destek almam lazımdı. Tezimin literatür kısmını kendim yaptım. Spss analizinde, giriş, tablolar ve analizler yapıldı. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

İntihal düşürme hizmeti

İntihal düşürme için hizmet aldım. Sürem çok fazla değildi. Serkan Bey  ile iletişime geçtim. Benden intihal raporunu istedi. Oldukça makul bir fiyata 2 gün içinde intihal düşürmemi yaptı. Zamanında teslim etti. Sorunsuz bir şekilde enstitüye verdim. Şimdi mezun oldum. Serkan Hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim.

İntihal raporunu aldım

Tezimi yazdım. Bazı yerlerde kes kopyala yapmıştım. Tez danışmanına vermeden önce intihal oranını kontrol ettirmek istedim. İnternette arama yaparak bu siteden Serkan Beye ulaştım. Mail adresini verdi. Tezimi yolladım. 30 dakika sonra intihal raporum maile geldi. Yüksek çıkan benzerliği düzelttim ve danışmanıma verdim. Güvenerek destek alabilirsiniz.

Tez hazırlama desteği

Rahatsızlandığım için tezimi yazamadım. Son dönemim olduğu için atılma riski ile yüz yüzeydim. İnternetten araştırma yaparak siteye ulaştım. Sağ olsun Serkan Bey ile tanıştım. Oldukça ilgili birisi. Bana google haritalardaki öğrenci yorumlarını iletti. Kararımı verdim. Yaklaşık 3 ay kahrımı çektiler. Teşekkür ederim.