Spss analizi yaptırmak istiyorum

Spss analizi yaptırmak istiyorum diye bizden yardım isteyen öğrenci sayısı az değildir. Tez yazan lisans ve yüksek lisans öğrencilerin birçoğundan uygulama ve analiz istenir. İstatiksel programlar içinde en çok tercih edileni de spss yazılımıdır. Tez yazan tüm öğrencilerin bilmesi gereken uygulama olduğu için ders aşamasında öğrencilere bilgi verilmektedir.

Spss analizi yaptırmak istiyorum

Öğrenciler mezun olma aşamasında oldukça gergin olmaktadır. Tez yazımı yanında, dersler, sınavlar, araştırma derken zaman kalmamaktadır. Öğrencilerin bu süreçte en çok zorlandıkları tez hazırlama olmaktadır. Uygulamalı tezlerde de literatür yanında analiz yapılması öğrencilerin stresini daha da arttırmaktadır. Fakat, bu süreçte biz sizin yanınızdayız.

Spss analiz ücretleri ne kadar

En uygun ücretleri vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerin ödeyebileceği, uygun koşullarda fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Ücretlendirme yaparken dikkat ettiğimiz konu, istenen analizler ve teslim süresidir. Bize bu iki konu hakkında detay verirseniz en ucuz ücretlerden yardımcı olabiliriz.
Spss analizi yaptırmak istiyorum makalesini okumaya devam edebilirsiniz.

Spss analizi yapan yerler var mı

Tezimi yazdım ancak spss uygulama kaldı diye arayan birçok lisans ve yüksek lisans öğrencisi var. Tüm aşamalarda hizmet veren ekibimiz sizin için en uygun yerdir. Analiz konusunda bilginiz olmayabilir. Ancak sizi doğru yönlendirerek kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermekteyiz. Yerimiz İstanbul’da olmasına rağmen, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm öğrencilere destek vermekteyiz.

Spss analizi ne kadar sürede yapılır

Spss analizi yaptırmak istiyorum ana ne kadar zamanda yapılıyor. Bize analiz yaptırmak isteyen öğrenciler aynı zamanda ne zaman teslim alabileceğini söylemektedir. Elimizdeki yoğunluğa göre 1 hafta ile 10 gün içinde teslim ediyoruz. Elinizde verilerin olması ve bunların excell e girişinin yapılması süreyi daha da kısaltmaktadır.

Tezimi yazdım fakat spss uygulama yapamıyorum

Bize başvuran öğrencilerin en çok şikayet ettiği konu budur. Tezin literatür kısmı bitti ancak analizi bir türlü yapamıyorum şeklinde serzenişler olmaktadır. Biz ekip olarak spss analizini sorun olmaktan çıkarıyoruz. Uygun bütçeli ücretler ile kısa sürede zamanında çalışmanızı teslim ediyoruz.

Spss analizi yaptırmak istiyorum diyorsanız bizi arayın, hemen destek verelim.

Destek vermek için yazıyı paylaşın lütfen