Lisans yüksek lisans tez hazırlama merkezi

Tez hazırlama aşamasına geldiniz fakat bitirme tez nasıl yazılır bilginiz mi yok? Ya da yüksek lisans ve doktora tezi hazırlama süreci nasıl olur buna mı ihtiyacınız var. Sorun etmeyin. Bu makaleyi okuduğunuzda tez yazım kılavuzuna göre hazırlama ve formatlama yazan yerler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ufak tefek farklılıklar olsa da proje yazımı da teze benzediği için projeli yüksek lisans öğrencileri de bu yazıyı dikkatlice okuyabilir. Deneyimli akademik çalışma hazırlayanların nasıl yazdıklarını okuyup siz de uygulamaya çalışırsanız, ciddi anlamda fayda sağlayacağını görebilirsiniz.

Danışmanlık merkezimize, ödev ve proje için başvuran öğrencilere kısa sürede teslim ediyoruz. Bitirme tezi hazirlama yanında akılcı çözümler isteyenlere akademik çalışmalarınızda hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Tez Hazırlama

Tez hazırlama merkezi gibi firmalar, hızlı yazmalarını profesyonel iş yapan, deneyimli ekiplerine borçludur. Bunlar basit şekilde yazar ve teslim eder. Bunu nasıl yaptıklarını sizinle paylaşacağım. Deneyimli yazanlar, işe kolay konu bulma ile başlar. Çünkü büyük kısmı konu ile ilgilidir. Basit konu seçerler ki kaynakları fazla olsun ve yazımını kısa sürede bitirsinler.

Yüksek lisans tez danışmanlık ve doktora danışmanlık destek isteyenler için proje hazırlama merkezimiz hizmet sunmaktadır. Bunun için iletişim sayfasından hizmet talep formunu doldurup yollamanız yeterlidir.

Pratik literatür taraması

Konu tespitinden hemen sonra literatürde neler yazılmış, kimler bu konuda daha önce yazmış, Türkçe ve İngilizce kaynakları tararlar. Bunun için bilimsel kaynaklara bakar, kütüphanelerde kitap karıştırırlar. Yazılmış tezlerin kaynakça kısmını takip ederek, yazar ve eserlere ulaşırlar. Bu teknik, yazmada çok faydalıdır. Bu şekilde deneyimlerini konuşturarak hem kısa zamanda yazarlar hem de yeteri kadar literatüre ulaşırlar. Uzmanlık , tıpta uzmanlık , lisans bitirme tümü için mantık aynıdır.

Basit içindekiler ve konu başlıkları

Bir sonraki aşama içindekileri ve konu başlıklarını hazırlayıp yol haritasını belirlerler. Bunun için daha önce hazırlanmış akademik yayınları, dergileri inceleyip hangi konu başlıklarının yazılabileceğini belirlerler. Tez yazım sırasını bozmadan, basit anlaşılır, gramer kurallarına uygun şekilde yazarlar. Konu başlıklarını basit seçerler.

Tez danışmanından feedback

Lisans ya da yüksek lisans öğrencilerine tez yazımı yapıyorlarsa, belirli periyotlarda öğrenciye yollayıp danışman hocasından geri bildirim alırlar. Bunun nedeni, danışman hocanın onayının alınması ve teze bu şekilde yön verilmesidir.

Tez yazım kılavuzu

Deneyimli tez yazanlar, üniversitenin tez yazım kurallarına göre yazar, en ince ayrıntısına kadar, titiz davranıp şekil özelliklerine önem verirler. Bu sayede kısa zaman içinde çalışmayı tamamlarlar.

Akademik yazım ilk başta çok zor gibi gelse de asla bu şekilde değildir. Sadece, ne yapmanız gerektiğini, hangi süreçlerden geçeceğinizi bilmeniz yeterlidir. Çevrenizde kim varsa kullanmaya çalışın, çok soru sorun ve çözmek için ısrarlı olun.
Tez hazırlama ve danışmanlık hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz. Tez yazım merkezi olarak sosyal bilimler öğrencilerine spss veri analizi, spss analiz, makale hazırlama, yazım hizmeti, proje hazırlama, ödev hazırlama, tez konuları içinden tez konusu seçme, desteği vermekteyiz.

Nitelikli akademik kadromuz bitirme hazırlama ve yazım çalışmalarını, proje çalışmalarını, titizlikle hazırlamaktadır. Tez hazırlatmak istiyorum diyorsanız ve destek merkezimizden akademik yazim talep ediyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

Tez hazırlama ücretleri konu, sayfa ve teslim süresine göre değişmektedir. Tez yazım ücretleri makalesini okuyabilirsiniz.

Tez hazırlama

Destek vermek için yazıyı paylaşın lütfen