Tez Merkezi

En iyi tez merkezi

Tez merkezi olarak ödev, makale proje desteği almak isteyen öğrencilere bir dizi fırsatlar sunmaktayız. Bu fırsatlar sadece tez yazım desteği almak isteyenleri kapsamaz aynı zamanda ödev, proje, makale, sunum desteği almak isteyenleri de kapsamaktadır.

Destek istiyorum diyen öğrencilere sunduğumuz hizmetler nelerdir

Danışmanlık merkezi olarak sunduğumuz ikinci fırsat ise, uygun koşullarda hazırlama desteğidir.  Yazım ücretlerinde diğer öğrencilere oranla daha uygun koşullarda indirimli fiyatlarla hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz üçüncü fırsat ise, bize referans olan, referans olarak başka arkadaş getirenlere indirimli yazım desteği sunmaktır.

Aşağıda bizi tanımanız için sizin için yazdığımız merkezimiz hakkında detaylı bilgileri sunabilirsiniz. Yazının en altında bize nasıl ulaşabileceğinizi detaylı şekilde anlattık.

Tez merkezi olarak yazılmış hazır örneklere ulaşmak isteyen öğrencilere örnek bulmada destek vermekteyiz.  akademisyenlere, lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine aradıkları tezlere ulaşma konusunda destek vermekteyiz.

Öğrenciler neden bizi tercih etmekte

Danışmanlık merkezleri içinde bizi neden tercih etmelisiniz, danışmanlık için bizi tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Bizimle çalışmak isteyen üniversite, lisans, yüksek lisans öğrencilerinin bizi tercih etmelerindeki en büyük nedeni bize referans ile gelmeleridir. Destek almak isteyenler,  verdiğimiz hizmetten memnun kalan öğrencilerin arkadaşlarına, yakınlarına bahsetmesiyle bizi tercih ederler. En iyi, sistemli, düzenli, prensipli çalışan danışmanlık ekibi olarak yanınızdayız.

Danışmanlık merkezi nedir? : Tez merkezi, lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine akademik destek veren merkez demektir.

Yok merkezi ,en baştan alıp, onaylanana kadar  size destek veren bir kurumdur. Verdiğimiz destek nedir :

  • Konu bulma
  • Konu önerisinde bulunma
  • Literatür taraması yapma
  • Kaynaklara ulaşma
  • Yazım
  • Üniversitenizin yazım kılavuzuna göre düzenleme yapma

Size nasıl destek veriyoruz : Sitemize başvuran tüm arkadaşlarımızla birebir iletişime geçeriz. İsteklerini tam olarak aldıktan sonra yazım aşamasına geçeriz . Hazırlık aşamasından başlayıp , literatür taraması, taslağının hazırlanması, taslağın hocaya gösterilmesi ve kabul alması, girişinin yazılması, detaylarının yazılması , sonuçlandırılması ve kaynakçanın yazılma süreçlerinde devamlı iletişim halinde olunarak tez yazımını size teslim eder.

Aynı zamanda tez yazımına başlamış fakat bitirememiş veya nasıl toparlayacağını bilemeyen öğrencilere de danışmanlık ekibimiz yardım etmektedir. Çalışmanın nerede kaldığını tespit edip tamamladıktan sonra öğrencilere iade ediyoruz.

Yazım süreci oldukça zorlu süreçtir. Öncelikle konunun belirlenip danışmana onaylatılması gerekir. Bazen danışman, birden fazla konu ister bunlardan bir tanesini seçin diyebilir. Öğrenciler çoğu kez konu belirlemede zorlanır. Tez merkezinden danışmanlık alan öğrencilere konu vermede yardımcı oluyoruz. Tez konusu danışman hoca tarafından onaylandıktan sonra yazım aşamasına geçilir, belirli periyotlarda öğrenciye bölümleri göndeririz . Bu bölümleri belirli aralıklarla tez danışmanına göstererek onay aldıkça tez yazımına devam ederiz. Düzeltilmesi gereken yerler olursa tarafımızca gerekli düzeltmeler yapılır.

Deneyimli bir ekiple çalışmanın faydasını her zaman göreceksiniz. Yazım aşamasında sürekli irtibat kuracağınız ve iletişime geçebileceğiniz bir kurum olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. Tez merkeziniz olarak buradayız.

Tez Merkezine Sorulan sorular

  • Tez merkezi fiyatları nelerdir şeklinde birçok soru ile karşılaşıyoruz. Fiyatlama yaparken sayfa sayısı, teslim tarihi, hazırlanacak konunun kaynaklarına erişimin kolay ya da zor olması, hangi dilde hazırlanacağı gibi değişkenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden bize detayları iletmeniz durumunda kısa süre içinde tez hazırlama için ücretlendirme yapabiliriz.
  • Çalışma alanı nedir, hazırlama merkezinin çalışma alanı akademik destek almak isteyen öğrencilerin ihtiyaç duydukları destek neyse o konularda destek verir. Ayrıca, makale yazma, essay yazma ve proje yazma hakkında da destek verilmektedir. Tez merkezi üyelik olmadan size hizmet verir.
  • Hangi şehirdesiniz, bu soru da bize sıkça sorulur. Biz İstanbul’dayız ancak sadece İstanbul’da olan öğrencilere hizmet  vermeyiz. Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Trabzon ve diğer illerde ikamet eden, eğitim alan öğrencilere de yardımcı olmaktayız.
  • Tezi bitiremedim ne yapmalıyım, sizden nasıl destek alabilirim;  hazırlamaya başlamış ancak çeşitli sebeplerden dolayı tamamlayamamış öğrenciler de bize ulaşabilir, kaldığı yerden çalışmalarını alıp kısa sürede tamamlamaktayız.
Nasıl ulaşabilirsiniz

Bize nasıl ulaşabilirsiniz. Sayfa açıldığında sağda altta canlı konuşma uygulaması çıkmaktadır. Sürekli açık olduğu için bize oradan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sitede whatsapp numaralarından bize ulaşabilirsiniz.