Tez Merkezi

destek-almak-istiyorumYok tez merkezi olarak lisans, yüksek lisans, MBA ve doktora öğrencilerine tez hazırlama, ödev hazırlama, konu belirleme, konu önerisi sunma, proje hazırlama, proje konusu sunma, proje desteği, düzenleme hakkında akademik destek vermekteyiz.

Tez merkezi olarak 15 yıldan beri üniversite öğrencilerine lisans ve yüksek lisans olmak üzere tüm bölüm öğrencilerine tüm derslerde akademik destek sunmaktayız. Kısaca üniversite öğrencilere sunduğumuz akademik hizmetler nelerdir, bunlardan bahsetmek isteriz.

Tez Hazırlama

Tez hazırlama: Hazırlama merkezi olarak lisans ve lisansüstü öğrencilerine hazırlama, konu sunma, tez örnekleri, yazımı ve düzenlemesi hakkında destek vermekteyiz. Tez hazırlama ekibimiz, akademik birikime sahip, birçok bilimsel çalışma yazım aşamasında destek vermiş akademisyenlerden oluşmaktadır.

Verdiğimiz desteklerden biri de tez düzenlemesi dir. Yazım aşamasına gelmiş öğrenciler, üniversitelerin yazım kılavuzuna göre uyarlama yaptırmaktadır. Yazım şablonuna göre düzeltme çalışmasında kısa sürede destek vermekteyiz. Düzenleme yaptırmak istiyorum, düzeltme yapan yerler var mı diyerek bize ulaşan öğrencilere destek olmaktayız. Yöktez olarak tüm ekibimizle destek sunmaktayız.

Proje hazırlama; bir diğer verdiğimiz akademik hizmet proje hazırlama desteğidir. Proje yazma konusunda üniversite öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Proje konusu belirleme, proje yazımı, proje konu önerisi sunma ve proje düzenlemesinde hizmet vermekteyiz. Projem var, projemi yaptırmak istiyorum, proje örneklerine bakmak istiyorum, proje yapanlara nasıl ulaşabilirim, proje yazdırmak istiyorum diyerek bize ulaşmaktadır.

Son olarak da ödev hazırlama ile ilgili destek vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine ödev hazırlama ile ilgili olarak soru çözme, essay yazma, ödev raporu hazırlama konularında yardımcı olmaktayız. Ödevim var, ödev yaptırmak istiyorum, ödev yapanlara nasıl ulaşabilirim, üniversite ödevleri nasıl yapılır, şeklinde arama yaparak bize ulaşmaktadır.

Akademik çalışma hazırlatma, proje yaptırmak ya da ödev hazırlatmak istiyorum diyen öğrenciler bize ücretleri ne kadar, proje fiyatları nedir, ödev ücretleri ne kadar diye sormaktadır. Ücret, yazılacak tezin sayfa sayısına, kaç sayfa yazılacağına, ne zaman teslim edileceğine ve hangi dilde yazılacağına göre değişmektedir. Ortalama ücretler ne kadar diye öğrenmek isterseniz, sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı şekilde proje ücretleri, ödev fiyatları ile ilgili bilgi almak için siteden bize canlı yardım uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerinin en çok sorduğu sorulardan biri de nasıl sorusudur. Tez nasıl yazılır, proje nasıl hazırlanır, ödev nasıl yapılır, nasıl yapmam lazım gibi sorularla çok fazla muhatap olmaktayız. Tüm bu sorularda lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine akademik hizmet sunmaktayız. Tez merkezi destek verir.

SigortacılıkSigortacılık

Tez merkezi olarak, sigortacılık öğrencilerine tez hazırlama, tez düzenlemesi, tez araştırması yazmaktayız. Lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine yok tez merkezi olarak kısa sürede destek vermekteyiz. Sigortacılık bölümünde öğrenim gören lisans,

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?