Tez yazdırma ücretleri kaç lira

Tez yazdırma ücretleri hakkında genel bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Tez hazırlama fiyatları hakkında bilgi vermeden önce, tez yazdırmak suç mu sorusuna cevap vermek isterim. Tez yazımı için destek almak suç değil, ancak tezi tamamen başkasına yazdırmak farklı. Biz tezin bir bölümünde ya da bazı bölümlerinde üniversite öğrencilerine danışmanlık desteği veriyoruz.

Tez yazdırma ücretleri ne kadar

TürSayfa Başı Ücret
Ön Lisans Tezi20 -30 TL
Lisans Tezi30 – 40 TL
Yüksek lisans tezi30 – 50 TL
DoktoraArayın
EssayArayın
Makale20-40 TL
Sunum Hazırlama20 – 40 TL
Tez düzenlemeBilgi için arayın
Tez yazdırma ücretleriiçin arayın

70 sayfalık lisans tezi kaç lira

Lisans tez fiyatları belirlenirken ilk önce tez yazan kişinin yoğunluğu belirleyici olmaktadır. Tez yazanlar eğer yoğunsa değilse size verilecek ücret yüksek olmayacaktır. Ancak, yoğunsa ve elinde birden çok tamamlaması gereken çalışma varsa durum biraz değişebilir.

Yüksek lisans tez fiyatları

Yüksek lisans tez fiyatları sayfa sayısına göre farklılık göstermektedir. Tez hazırlayan akademisyenin yoğun olup olmaması yanında konunun zorluk derecesi ile kaynakların fazla olup olmaması da önem taşımaktadır. Tez yazan yerler ücretlendirmeyi belirlerken bu kriterlere göre fiyat verirler.

Master tezi, uzmanlık tezi ile bitirme projesi için ücretlendirmeleri de benzer şekilde hesaplanmaktadır. Tez yazdırma ücretleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Parayla tez yazdıran kişilerin farklı nedenleri olsa da birçoğu bize ulaşıp akademik destek almaktadır. Lisans tezi yazdırmak istiyorum ücretler ne kadar diye bizi birçok öğrenci bulmaktadır. Lisans tezi hazırlamada bu tür öğrencilere en uygun ücretlerde destek olmaktayız.

Ucuza tez nasıl yazdırılır

Tez yazdırmak istiyorum ancak uygun fiyatlardan nasıl yararlanırım diyen öğrenciler bize ulaşmaktadır. Öncelikle kolay tez konusu seçmeye çalışın. Kolay yazılacak tez konusu seçerseniz ucuza tez yazdırabilirsiniz. İkincisi, sayfa sayısı az olmalı. 100 sayfa yazılacak bir tez ile 40 sayfalık tezin ücretleri de farklı olacaktır. Son olarak, uzun süre varken tez yazdırmanız gerekir. Son ay hatta son 2 hafta kala tez hazırlatmak isterseniz pahalı ücretlerden yazdırmak zorunda kalabilirsiniz.

Parayla tez yazanlar

Lisans tezi yanında, yüksek lisans tezi ücretlerinde de yüksek lisans, uzmanlık tezi ve master tezi aşamalarında destek olmaktayız. Parayla tez yazanlar içinde bizi tercih etmeniz için birçok kriter mevcuttur. İlk önce öğrenciler bizi referans ile bulmaktadır. İnternet aramalarından az da olsa öğrenci bize ulaşmaktadır.

Bitirme tezi ücretleri ne kadar

Bitirme tezi ücretleri tezin konusuna, hangi aşamada ve ne kadar danışmanlık hizmeti almak istediğinize göre değişmektedir. Tez yazarken konunun kolay olması ücretin de uygun olmasına neden olmaktadır. Bize gelen sorular içinde yüksek lisans tez fiyatları ortalama ne kadar sorusu olmaktadır. Standart fiyatlandırma olmamakla birlikte master ve yüksek lisans öğrencilerine en uygun ücretlerde yardımcı olmaktayız.

Tez hazırlama fiyatları kaç liradan başlıyor

Minimum ücret olarak sayfa başı ücretlendirme yazan kişilere göre değişiklik gösterir. Sayfasını 20 TL den yazanlar da var 50 TL den yazanlar da var. Aynı şekilde danışmanlık fiyatları da benzer şekilde farklılık göstermektedir.

Sıkça gelen ön lisans tezleri için ücretlendirme lisans tezlerinden biraz daha düşük olmaktadır. Yalnızca tez yazımı yapmadığımız için lisans projesi ve yüksek lisans projesi ücretleri için de bizden yardım talep edebilirsiniz.

Tez hazırlama ücretleri içine ne girmektedir

Tez yazım ücretleri içine standart tez nasıl olması gerekiyorsa hepsi içinde değerlendirilmektedir. Tez konusu belirlemeden başlayıp, tez önerisi hazırlama, içindekiler sayfası, literatür taraması, içerik ve tez yazım kurallarına göre tez düzenlemesi, tez formatlama girmektedir.

Ücretli tez yazımı ne kadar sürmektedir

Ücretli tez yazdırmak için teslim süresi önemlidir. Bize gelen talepler ortalama 3 ayda tamamlanmaktadır. Ancak ekspress tez yazımını çok hızlı, kısa sürede sonuçlandırmaktayız. 1 hafta gibi sürede bitirdiğimiz birçok çalışma mevcuttur.

Hangi bölüm proje ve tez ücretleri nedir

 • İşletme tez yazdırma ücretleri
 • Ekonomi
 • Muhasebe
 • Hukuk
 • Gıda Mühendisliği
 • Maliye
 • Dış Ticaret
 • Halkla ilişkiler
 • Psikoloji
 • Bankacılık
 • Pazarlama
 • Kamu Yönetimi
 • Makine Mühendisliği
 • Uluslararası İlişkiler
 • Tarih
 • Sosyoloji
 • Besyo
 • Sigortacılık
 • Muhasebe ve Finans tez yazdırma ücretleri
 • Felsefe

Rize tez hazırlamaRize tez hazırlama

Rize tez hazırlama merkezi olarak tez yazdırmak isteyen lisans, yüksek lisans,tezsiz yüksek lisans, uzaktan eğitim, master, doktora eğitimi alan öğrencilere katkı sunmaktayız. Rize tez hazırlama olarak sadece Rize değil, tüm

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?