Tez Hazırlama İşleyişimiz

Sistem işleyişimiz ile ilgili size bilgi vermek isterim. Tez yazım merkezi olarak aöacımız, sizin mezun olmanızı sağlamaktır. Tezinizi eksiksiz yazıp, zamanında teslim ederek diplomanızı almaya katkı sunmaktır. Tez hazırlama işleyiş ile ilgili aşağıda soru cevap şeklinde bulabilirsiniz.

Tez hazırlama süreci nasıl işlemektedir

Tez hazırlama süreci ile ilgili nelere ihtiyacımız var, sizinle paylaşmak isterim. Öncelikle sizden çalışma ile ilgili detayları almamız lazım. Mail ile bize yollamanız gerekenler, tez konusu, sayfa sayısı ve teslim tarihidir. Size 1 saat içinde fiyat bilgisi vermekteyiz. Kabul etmeniz halinde ödemenin yarısını alıp çalışmaya başlıyoruz. İstediğiniz tarihlerde size ilerleme atıyoruz. Tez danışmanınızdan gelen düzeltme isteklerini yaparak süreci tamamlıyoruz. Teziniz tamamlandığında hocamız size çalışmanızı intihal raporu ile birlikte iletecektir. Tez hazırlama sürecimiz oldukça basittir.

Tez hazırlama siteniz güvenilir mi?

15 yıldan beri üniversite öğrencilerine hem özel ders hem de tez hazırlama desteği vermekteyiz. Aleyhimizde internette hiç bir olumsuz bilgi bulamazsınız. Bizim işimiz bu. Kimseye yanlış yapma gibi niyetimiz yok. Ücret karşılığında tez, proje ödevinizi hazırlayıp zamanında teslim ediyoruz. En iyi tez hazırlama merkezi diye google da aratırsanız biz çıkarız .

Tez hazırlama ücretleriniz standart mı

Tez yazım ücretlerimiz standart değil. Bizim için üç şey önemli. Konu, sayfa sayısı, teslim tarihi. Bunları bize iletmeniz halinde 10 dakikada size fiyat bilgisi vermekteyiz. Tez hazırlama ücretlerimiz için bize bilgi vermeniz yeterlidir. Bu şekilde tez hazırlama sürecini başlatmaktayız.

Size nasıl güvenebiliriz?

Güven konusu karşılıklı. Biz de size güveneceğiz siz de bize güvenmeniz lazım. Bu nedenle isteyenler, ofisimizi ziyaret edebilir.

Ödemeyi nasıl yapacağız?

Ödemeyi iki taksitte alıyoruz. Ödemenin yarısını başta kalanı teslimde alıyoruz. Teslim zamanında size önce turnitin intihal raporunu yolluyoruz. Kalan ödemeyi yapınca hocamız size word halini iletecektir.

Garanti veriyor musunuz

Ödev, proje ve tez hazırlama için geçme garantisi veriyoruz. Şuana kadar geçmeyen çalışmamız olmadı.

Çalışmaları kimler yapıyor

Bizler yüksek lisans ve doktora mezunu eğitimcileriz. Tez nasıl yazılır, proje nasıl hazırlanır, ödev hazırlama teknikleri nelerdir, bunları bilen kişileriz. Bu nedenle çalışmanızı bilen kişiler hazırlamaktadır. Tez hazırlama süreci içinde hocamız ile sizi telefonferans ile görüştürmekteyiz.

Ofisiniz var mı, gelebilir miyiz

Evet ofisimiz var. Bizi ziyaret edebilirsiniz. Lokasyon bilgisi almak için bizi aramanız yeterlidir.

İlerleme yolluyor musunuz

Danışman hocanız size belirili tarihler verecek. Kendisine çalışmanızı göstermenizi isteyecektir. Biz bu tarihlere bağlı kalarak size ilerleme yollayacağız.

İntihal raporu veriyor musunuz

Yapılan çalışmaların benzerlik oranını size göstermek için turnitin raporu ile yolluyoruz. Bizim amacımız sizin akademik çalışmalarınızı yapıp sizin mezun olmanızı sağlamaktır. Tez hazırlama işleyiş hakkında sormak istediklerinizi bize yazabilirsiniz.

Tıklayın
1
Tıklayın
Scan the code
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?