Hizmetlerimiz

Yoktezmerkezi olarak 2003 yılından beri aktif bir şekilde tez, proje, dönem ödevi, sunum , anket , spss analiz, essay, makale ve daha bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Öncelikli hedefimiz öğrencilere akademik danışmanlık desteği vermektir. Tez merkezi olarak, bu yüzden yaptığımız çalışmaları azami dikkat ve gayret sarf ederek yapmaktayız. Tez hazırlama, proje hazırlama, ödev hazırlama ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Hizmetlerimizden bazıları şunlardır

 Lisans Tezi Danışmanlığı 

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilere hizmet verilir.Aslında lisans tezi yazmak çok zor değildir. Fakat üniversite öğrencileri için son vizeydi, finaldi derken bir de tez ile uğraşmak sıkıcı ve zor gelebilir. Bu gibi durumlarda bizimle bağlantıya geçerek kafanıza dert etmeden siz, vize ve finalleriniz ile uğraşırken bizde sorunsuz bir şekilde tezinizi hazırlayıp  size teslim ederiz.

Yüksek Lisans Tezi Danışmanlığı

Her çalışmanın kendine özgü araştırma yöntemi olduğu gibi tez hazırlamanın da kendine mahsus bazı kuralları vardır. Tez hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus tez çalışmasının bilimsel bir çalışma olduğudur. Yani lise dönem ödevi yazar gibi tez yazamazsınız. Tez yazımının temel kuralları vardır. İncelenecek konunun çok kapsamlı araştırılması gerekir. Tez yazım kurallarını bilmeniz gerekir. Tez konusunu seçmeyi. araştırma metotlarını kullanmayı, hipotezi kurmayı , kaynakça oluşturmayı bilmeniz gerekir. Fakat en önemlisi bir hayli zamanınızın olması gerekir.  Fakat tez yazmaya o kadar zamanım yok diyorsanız bizimle iletişime geçerek sorunsuz bir şekilde tezinizi alanında uzman arkadaşlarımızla yazarak zamanında size teslim ederiz. Size de diğer iş ve sınavlarınıza yoğunlaşmak kalır.

 MBA Tezi Danışmanlığı

MBA diye bilinen Yüksek Lisans eğitimi İşletme Yönetimi Alanında master yapmak anlamına gelir.  MBA tezi yazmak zor ve meşakkatlidir.  Yaklaşık 10 senelik tecrübe ve deneyimimizle yüzlerce öğrenciye MBA alanında tez yazdık. Ve yazmaya devam ediyoruz. Yazdığımız tezler sorunsuz bir şekilde kabul edildi. Siz de MBA yapıyorsanız ve tez yazmayı gözünüzde büyütüyorsanız iletişim bölümümüzde bulunan forumu doldurun hemen sizinle irtibata geçelim. Ve gözünüzde büyüttüğünüz MBA tezinin ne kadar kolay olduğunu siz de görün.

 Ödev Danışmanlığı

 Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine ödev hazırlamalarında yardımcı oluyoruz. Üniversite ,fakülte, sınıf ve bölüm ayırt etmeksizin değişik konu ve çalışmalarda destek veriyoruz. Konuya ve zorluğuna göre ödevinizi hazırlayıp en kısa zaman içerisinde size teslim ediyoruz. Ödev ücretleri, ödevin sayfasına ,mahiyetine ve ingilizce olmasına göre fiyat arz etmektedir.

 Makale Danışmanlığı

 Makale , lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin bilim ,fen, felsefe, eğitim ,kültür , sanat ve edebiyat konularında başta olmak üzere olumlu ve olumsuz eleştiri getirerek yazanın kişisel görüşlerini ortaya koyduğu yazılardır.

Bilimsel makalelerde dil genellikle sade ve yalın olur. Karşı tarafı ikna etmeye yarayan çokta edebi olmayan bir dil kullanılır. Makale yazmaya çalışan öğrenciler, bu tekniklere sahip olmadıkları için bizden destek alırlar. Siz de makale yazmakta zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçerek sorunsuz bir şekilde ödevinizi hazırlayıp size teslim ederiz.

 Sunum Danışmanlığı

Üniversite öğrencilerine verilen sunum ödevleri bir çok öğrenci için sorun oluşturur. Sunumun tekniklerine göre hazırlanması, dilinin Türkçe ve ya İngilizce olması sayfa ya da zaman sınırlaması bir çok öğrencinin gözünde  sunum hazırlamayı zorlaştırır.

Bu zamana kadar sayısız sunum ödevi yaptık. Ve yapmaya devam ediyoruz. Sizin de sunum ödeviniz varsa ve nasıl yaparım diye düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin size yardımcı olalım.

Kitap Özeti Danışmanlığı

 Üniversite öğrencilerine verilen bir diğer ödev de kitap özeti hazırlamaktır. Kitap özetlerinin yanında kitapların analizi de istenir. Türkçe dersi ve edebiyat derslerinin vazgeçilmez ödevlerinden biri olan kitap özeti, hazırlayacak öğrenciye ortalamasını yükseltme fırsatı verir. Öğrenci de bunu bildiği için ödevinin çok iyi olmasına önem verir. Yalnız verilen kitabı okumak ve özetini çıkarmak, analizini yapmak ve bunu yazıya dökmek bir hayli zaman ister.

Kitap özeti konusunda alanında uzman arkadaşlarımızla hizmet veriyoruz. Sorunsuz bir şekilde ödevlerini zamanında teslim ediyoruz.

Tez düzenleme

Üniversite öğrencilerinden gelen yoğun taleplerden biri de yazdığı tezin düzenlenmesi isteğidir. Öğrenci arkadaşlar, yazmaya çalıştıkları  tezi zamanında yetiştiremedikleri veya yazdıkları tezin yazım kurallarına uygun olup olmadığını kontrol ettirmek amacıyla bize gönderirler. Biz de tezin ne kadar yazıldığını hangi aşama da olduğunu tespit ederek gerekli incelemeleri yapar ve öğrencinin tezini tamamlarız.

Tıklayın
1
Tıklayın
Scan the code
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?