Ücret

Tez yazdırma ücretleri ne kadar

Tez yazdırma ücretleri sabit değildir. Ücretlendirme politikamız ile aşağıda detayları bulabilirsiniz. 15 yıldan beri akademik hizmet veren ekibimiz deneyimi ile proje, ödev, tez hazırlama, makale yazımı, intihal raporu, intihal düşürme konusunda hizmet vermektedir.

Tez, ödev, tercüme, proje, makale, essay yazım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerin ücretlendirmesi birbirinden farklıdır. Kısaca ücretlendirmenin farklı olduğu nedenler üzerinde durmak gerekirse ;

Tez yazım ücretleri neye göre belirlenir

  • Ödevin zorluğu
  • Ödevin son tarihi
  • Sayfa sayısı
  • İngilizce ve ya Türkçe olması
  • Yapılma süresi

Bu ya da buna benzer sebeplerden dolayı ödevin ücretlendirmesi değişecektir.

Tez yazdırma ücretleri ne kadar

Tez yazdırma fiyatları için konu, sayfa sayısı, teslim tarihi ve seviyesi önemlidir.

Tez yazdırma ücretleri

Ücretler sabit değil. Belirli kriterlere göre belirlenmektedir. En önemli nokta, kaynağı bol konunun seçimidir. Her ne kadar sayfa başı ücretlendirme yapılsa da bu ücretler literatürün fazla olduğu durumlar için geçerlidir.

Yüksek lisans tez yazdırma fiyatları

Birçok öğrencisi çalıştığı için tez yazmaya zaman bulamayan yüksek lisans öğrencileri tez yazdırmak istesem ne kadar ödemem lazım diye sormaktadır. Öncelikle ücret verebilmek için, öğrencinin başlayıp başlamadığı önem taşır. Yarısına getirdim, kalanını yazdırmak istiyorum diyen lisans üstü öğrencileri de mevcuttur.

Ya da sadece literatür taraması için fiyat almak istiyorum diyenler de olmaktadır. Bunun yanında kavramsal çerçeveyi kendisi yapmış, spss analizi yaptırmak için ücret isteyenler de olmaktadır.

Bu nedenle, hangi aşama için destek istiyorsanız ona göre fiyat vermekteyiz.

Jürinin istediği düzenleme için ücretlendirme

Tez hazırlama belirli aşamalara sahip. Tüm aşamalardan geçtikten sonra, en son jürinin de düzenleme talepleri olabilir. Jürinin istediği düzeltmeleri bize iletmeniz halinde fiyatlandırma yapabiliriz.

Tez düzenleme fiyatları kaç lira

Tezin şablona göre düzenlenmesi anlamına gelen tez düzenlemede ücretler 200 TL – 300 TL arasında değişmektedir. Kaynakça düzensiz şekilde tutulduysa fiyatlara dahil değildir. Tez düzenlemesinde içerik olarak düzenleme yapılmaz. Sadece şablona göre formatlama yapılır.

İntihal düşürme ücretleri ne kadar

İntihal düşürme ile ilgili fiyat teklifi almak isteyen lisans, yüksek lisans öğrencileri, lisans tezi ya da yüksek lisans tezi için intihal oranı düşürme konusunda bizden destek alabilir. Bunun için bize iletmeniz gereken bilgiler, tezin sayfa sayısı, benzerlik oranının kaç olduğu ve kaça düşürülmesi gerektiğidir. Son olarak da teslim tarihini bildirmeniz halinde 1 saat içinde fiyat vermemiz söz konusu olacaktır. 

1 saat içinde fiyatlandırma yapıyoruz

Bu yüzden ödevin konusunu, dilini, kapsamını, teslim tarihini tam olarak öğrenmeden ücretini belirleyemiyoruz. Konu kapsam ya da istediğiniz özellikleri iletişim bölümümüzde bulunan forumu doldurarak bize gönderin. Ya da mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.

Tez yazdırma ücretleri hakkında net bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

https://web.archive.org/web/20230130023506if_/https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEdsjG_CcSnV552ytJM8k7Q5fucDDurwBWz8YIm9nv87X6Yw/viewform?embedded=true

Tıklayın
1
Tıklayın
Scan the code
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?