Ücretlendirme

ds8r7o0chbfs8vzkivwdÜcretlendirme politikamız ile aşağıda detayları bulabilirsiniz. 15 yıldan beri akademik hizmet veren ekibimiz deneyimi ile proje, ödev, tez hazırlama, makale yazımı, intihal raporu, intihal düşürme konusunda hizmet vermektedir.

Tez, ödev, tercüme, proje, makale, essay yazım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerin ücretlendirmesi birbirinden farklıdır. Kısaca ücretlendirmenin farklı olduğu nedenler üzerinde durmak gerekirse ;

  • Ödevin zorluğu
  • Ödevin son tarihi
  • Sayfa sayısı
  • İngilizce ve ya Türkçe olması
  • Yapılma süresi

 

Bu ya da buna benzer sebeplerden dolayı ödevin ücretlendirmesi değişecektir.

İntihal düşürme ile ilgili fiyat teklifi almak isteyen lisans, yüksek lisans öğrencileri, lisans tezi ya da yüksek lisans tezi için intihal oranı düşürme konusunda bizden destek alabilir. Bunun için bize iletmeniz gereken bilgiler, tezin sayfa sayısı, benzerlik oranının kaç olduğu ve kaça düşürülmesi gerektiğidir. Son olarak da teslim tarihini bildirmeniz halinde 1 saat içinde fiyat vermemiz söz konusu olacaktır. 

Bu yüzden ödevin konusunu, dilini, kapsamını, teslim tarihini tam olarak öğrenmeden ücretini belirleyemiyoruz. Konu kapsam ya da istediğiniz özellikleri iletişim bölümümüzde bulunan forumu doldurarak bize gönderin. Ya da mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Destek vermek için yazıyı paylaşın lütfen