Bitirme Projesi öğrencinin uzun bir çalışma sürecinde topladığı bilgi ve deneyimleri içermesi bakımından iyi hazırlanmış yazılı bir sunum olmalıdır. Proje hazırlamaktaki amaç ,öğrencinin bilimsel bir çalışma yaparak kendisini yetiştirmesini sağlamaktır.

Öncelikle proje hazırlanırken uygun bir konunun seçilmesi gerekir. Konuyu seçerken mutlaka danışman hocaya onaylatılması gerekir. Projeyi yazmaya başlamadan önce, yapılmış olan çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Toplamış olduğunuz kaynakları danışman hocaya göstererek daha sağlıklı bir çalışma yapılabilir. Daha sonra konuya uygun bir başlık seçilir. Proje konusu ve araştırma hipotezleri belirlendikten sonra araştırma daha detaylı bir şekilde tasarlanır. Araştırmada kullanılacak veriler derlenir. Projenin uygulama kısmı varsa hazırlanarak proje son haline getirilir.

Projenin tamamlanmasıyla danışman hocaya teslim edilir. Danışman hoca projenin başarısına karar vererek öğrencinin mezun olup olmayacağını belirler.

Fakat tüm bu işlerle uğraşmayıp , ben diğer ders ve işlerime yoğunlaşayım diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Bu çalışmaların  ne kadar kolay ve hızlı olduğunu görün.

Tıklayın
1
Tıklayın
Scan the code
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?